ایمیل تبلیغاتی ارزان

با کمی جستجو در گوگل ارائه کنند های زیادی را پیدا میکنید که خدمات ایمیل مارکتینگ و ایمیل تبلیغاتی به شما ارائه میکنند ولی هواستان جمع باشد! هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی بی حکمت.

در بازار پر آشوب ایمیل تبلیغاتی و انبوه افراد بسیاری هستند که با یک خط تلفن همراه دفتر و دستکی راه اندازی کرده اند و به شما خدماتی میدهند که برای خودشان هزینه ای نداشته و پشتیبانی آنها محدود به زمان خرید شماست و پس از خرید هیچ پشتیبانی در کار نخواهد بود!

میهن ایمیل ، ایمیل تبلیغاتی ارزان قیمت و گران قیمت ندارد! بلکه خدمات خود با قیمت معقول و سود معقول و پشتیبانی 24 ساعته برای سالیان سال است که ارائه میکند.

از کدام شرکتها خدمات ایمیل مارکتینگ بگیریم؟!

بسیاری از افراد غیر متخصص هستند که با خرید سروری با هزینه ی ماهانه 100 هزار تومان شروع به ارائه خدمات ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ میکنند! با توجه به اینکه شما شناختی در خصوص نکات فنی و تخصصی این کار ندارید به راحتی در دام این افراد افتاده و علاوه بر ضرر و زیان مادی دچار عدم اطمینان از بازخورد تبیلغاتی ایمیل خود میشوید.

با جستجوی کوچکی در گوگل افراد بیشماری پیدا میکنید که با دریافت مبالغی کمتر از 100 هزار تومان امکان ارسال ماهانه صدها هزار ایمیل به شما میدهند!!

نکته ی پنهان بسیار مهم:

نکته ای که مشتریان ایمیل مارکتینگ به آن دقت نمیکنند و همیشه در دام افراد سودجو می افتند این است که اگر بحث ایمیل مارکتینگ به این راحتی بود شرکت های بزرگی که در این لینک به شما معرفی کردیم و در دنیا مطرح هستند باید کسب و کار خود را تعطیل کنند!

بحث ایمیل تبلیغاتی نیاز به بسترهای سخت افزاری کاملی دارد و علاوه بر آن باید نوعی مدیریت هوشمند و همچنین نرم افزارهای اختصاصی برای ارسال ایمیل تبلیغاتی طراحی و پیاده سازی شود که ایمیلهای ارسالی شما قبل از رسیدن به مقصد استاندارد سازی شده و مورد بازبینی قرار بگیرد.

این پروسه های عملیاتی علاوه بر هزینه های سخت افزاری هزینه های نیروی انسانی و خیلی موارد دیگر را نیز شامل میشود.به همین جهت هر شرکتی توانایی ورود به بحث ایمیل مارکتینگ را ندارد!

میهن ایمیل:

میهن ایمیل نیز با توجه به شناخت خود از شرکتهای معتبر جهانی با دریافت نمایندگی از شرکت مطرح ElasticEmail خدمات ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ را از این شرکت دریافت و به کاربران خود ارائه میکند.طبعا هزینه های معقول و به صرفه برای کاربران ایرانی در کنار خدمات پشتیبانی مناسب جز سیاستهای کاری میهن ایمیل میباشد و خوشحال هستیم از اینکه تا کنون توانسته ایم رضایت کاربران بیشماری را از خدمات خود تهیه کنیم و این نسان دهنده موفقیت کمپین های ایمیل مارکتینگ در میهن ایمیل است.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید از فرم تماس مقابل استفاده نمایید.همچنین برای تماس تلفنی میتوانید در روزهای هفته بجز پنجشنبه ها از ساعات 8 صبح الی 12 و ساعات 1 الی 6 عصر تماس برقرار نمایید.

: امیرآباد بالاتر از چهار راه فاطمی پلاک 1593 واحد 5
: 02188983197
  خطا در ارسال.   ارسال انجام شد.